Основні причини розвитку геморою.

4-27-2018

Основні причини розвитку геморою.
Медикам широко відомо виникнення геморою у жінок та дівчат. Нарівні з дорослими жінками, захворюванням страждають і молоді дівчата. Будучи досить специфічним захворюванням для молоді, захворювання вимагає особливого підходу в лікуванні, оскільки може бути викликано у дівчат багатьма причинами. Іноді геморой у молодих дівчат може розвинутися в період статевого дозрівання, в силу шкідливих звичок, на тлі гормональних проблем і запального процесу в жіночих статевих органах. Хвороба у підлітків може не супроводжуватися кровотечами. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://helpo-hemor.com.ua.
сильні болі навколо анального отвору і прямої кишки. Інтенсивність больового синдрому у кожного проявляється по-різному. Локалізація захворювання може бути по всій періанальної території. Часто біль посилюється в процесі дефекації – саме хворобливе спорожнення кишечника повинно послужити приводом для тривоги та звернення до лікаря. Типовим симптомом геморою є запалення вен прямої кишки, що супроводжується сильним печінням і сверблячкою. При розвитку геморою можлива незначна кровоточивість анального отвору, наявність тріщин в анальному отворі.
У процесі при прогресуванні захворювання кровоточивість може збільшуватися. Діагностувати поточну стадію геморою зможе тільки кваліфікований лікар-проктолог. Спочатку стінки гемороїдальних вузлів запалені не сильно. Незабаром, якщо не почати лікування вчасно, запалення гемороїдального освіти посилюється, і шишка іноді починає кровоточити. Таке запалення може супроводжуватися набряком. Звичним методом діагностики є пальцеве дослідження.