Перемогти рак передміхурової залози можуть морські бактерії

0
202

На думку вчених, усунути онкологічне захворювання простати можна за допомогою лазерного видалення пухлини і препаратів, в основі яких лежать морські бактерії. Однак клініцисти відзначають, що ця методика прийнятна тільки для захворювання на ранніх стадіях. Такий комбінований підхід лікування вже перевірили на 413 чоловіків. Слід сказати, що рак простати вдалося усунути повністю у половини добровольців.

Одним з головних переваг нового методу лікування є те, що у нього немає побічних ефектів. Для порівняння можна навести той факт, що при традиційній терапії даного онкологічного захворювання спостерігається досить багато серйозних ускладнень. Найчастіше, це нетримання сечі і повна імпотенція. Саме із-за високого ризику розвитку таких ускладнень, велика частина чоловіків відтягує лікування до критичної межі.

Речовина, випробування якого пройшли зовсім нещодавно, розроблено на основі мікроорганізмів, які живуть на дні моря практично в повній темряві. В першу чергу, даний препарат вводять в організм хворого і тільки потім проводитися лазерне видалення пухлини. Принцип дії полягає в тому, що при попаданні світлового променя на бактерії, останні активізуються і знищують ракові клітини. Таким чином, сама простата залишається повністю здоровою.

На даний момент тривають практичні випробування препарату. Вчені відзначають, що ефективність нового речовини має місце бути тільки на ранній стадії розвитку недуги. У зв’язку з цим, клініцисти відзначають, що слід вчасно звертатися за медичною допомогою. Своєчасно розпочате лікування це вже більше половини гарантії того, що недугу можна повністю усунути.