Перенесені в дитинстві захворювання не повязані з дорослою смертністю

0
208

Вчені з’ясували, що інфекції, які впливають на дитячий організм, не мають жодних наслідків для дорослих і не впливають на народження дітей і ймовірність дожиття до певного віку. Дослідники не змогли знайти підтримку для припущення, що хвороби, які переніс дитина, як-то позначаться на його подальшого життя.

Нагадаємо, раніше вчені вважали, що перенесені в дитинстві небезпечні захворювання, такі як коклюш, кір або віспа, викликають запалення, і в майбутньому впливають на ризик захворіти на хвороби серця або судин. Також раніше вважалося, що, якщо доросла людина захворіє цими недугами, то має підвищений ризик померти. Однак з прогресом медицини та проведення загальної вакцинації діти більше не стикаються з проблемою тривалого запалення при захворюванні, а також рідко хворіють. Після вакцинацій або того, як вони захворіють поруч хвороб, вони навіть живуть довше.

За словами дослідників, їх аналізи є дуже важливими, так як демонструють, що перенесений недуга ніяк не пов’язується з високим ризиком смерті в дорослому віці. Також спростовано вплив перенесеної віспи або кору на підвищення ризику раку або серцево-судинних недуг. Крім того, за словами співробітника інституту Стірлінга, дитячі хвороби ніяк не можуть вплинути на кількість дітей, яка буде народжена у дорослої людини, і, тим більше, на відсоток їх виживання, а також первістків.

У дослідженні, яке спростувало всі попередні припущення вчених, взяли участь 7,2 тисяч чоловіків і жінок, які були народжені в проміжок часу 1751-1850 рр. Якщо раніше медики шукали причину погіршення самопочуття людей в перенесених раніше хворобах, то тепер більше часу слід звертати на спосіб життя і харчування.

За матеріалами: vistanews.ru