Перець чилі можна використовувати як знеболювальний засіб

0
204

Працівники приватної фармацевтичної компанії в США провели дослідження і встановили, що перець чилі можна використовувати як знеболювальний засіб при хворобах суглобів, особливо, якщо мова йде про хронічних болях. Слід зазначити, що другий етап клінічних випробувань, на даний момент, завершений, і він пройшов досить успішно.

Якщо бути точними, то мова йде не про все овоче, а саме про екстракті, який отримують на його основі. Дана речовина називається транскапсаицин. За попередніми даними, препарат на основі цього компонента не просто знімає симптоматику больового синдрому, а усуває клініку хронічних болів на шість місяців. Таким чином, синтетична версія екстракту перцю чилі допомагає позбавити людину від хронічних болів при невиліковних захворюваннях опорно-рухового апарату і суглобів зокрема.

Механізм дії нового засобу досить простий – в область локалізації больового синдрому хворому ставиться ін’єкція. Діючі компоненти препарату просто деактивує нервові закінчення, які передають в мозок сигнал про біль. Таким чином, усувається симптом, а хворий швидко отримує полегшення.

Відзначається, що на відміну від традиційних знеболюючих препаратів, новий засіб на основі транскапсаицина не викликає звикання. Другий етап клінічних випробувань довів ефективність цього ліки – крім того, що швидко зникає больовий синдром, поліпшується рухливість кінцівок, що істотно покращує якість життєдіяльності людини.

На даний момент проходить завершальний етап клінічних випробувань. Якщо результати цих робіт будуть задовільними, то цілком можливо, що незабаром препарат буде використовуватися для лікування захворювань ревматоїдного характеру.