Підготовка до вагітності

7-6-2018


Підготовка до вагітності — це основа здоров’я майбутньої дитини. Суть підготовки полягає у проведенні ряду заходів, які спрямовані на створення сприятливих умов зачаття і подальшої вагітності. Хочу запропонувати вам кращу клініку IVMED для ведення вагітності.

Багато хто говорить, що поява дітей спланувати неможливо. І це величезна помилка. Підготовка до вагітності — це не тільки можливий, але й необхідний процес. У відносинах всіх пар настає період, коли досягається порозуміння у питанні продовження роду. І це тільки перші етапи планування, основні далі. Наступними стане вибір клініки та провідного спеціаліста.

В клініках «IVMED» проводиться загальна діагностика жіночого здоров’я в рамках прийому акушера-гінеколога. Якщо ви плануєте зачаття, запишіться на прийом до фахівця найближчого до вас центру.

Практично ніхто із сучасного суспільства не Планування вагітності — це основа здоров’я майбутньої дитини. може похвалитися відмінним здоров’ям. І коли мова заходить про малюка, варто задуматися: що йому дістанеться, що очікує. Кожна майбутня мама, що підходить до цього свідомо, задається такими питаннями. Саме тоді варто звертатися за допомогою до досвідчених фахівців.

Медичні центри «IVMED» багато років надають послуги з підготовки до вагітності, а також її подальшому веденні. Акушери-гінекологи зі значним стажем роботи, допомагають розібратися майбутнім батькам з хвилюючими їх завданнями. З допомогою чутливих лікарів з великим досвідом у плануванні сім’ї цей процес стане більш ефективним.

Особливо важливим це стає для пар, які вже зіштовхнулися з проблемою невдалої вагітності, мають проблеми зі здоров’ям або тривалий час не можуть здійснити свої плани. Гінекологи «IVMED» беруться за завдання будь-якої складності і роблять часом неможливе, щоб у родині був такий довгоочікуваний дитячий сміх.

В клініках «IVMED» прийом ведуть професори, доценти в області генетики та репродуктології. В центрах ви отримаєте консультацію по ризику народження дитини з генетичними вадами або ж зможете встановити причину про відсутність вагітності. У центрах «IVMEDа» акушери гінекологи проведуть загальний скринінг вашого здоров’я, зроблять висновок про готовність організму до виношування малюка і далі будуть вести вашу вагітність. Фахівці приймають за попереднім записом. Записатися на прийом ви можете за телефонами клінік або через форму онлайн-запису, розташовану відразу після статті.

Ведення вагітності в клініці
При веденні вагітності кваліфікація акушера-гінеколога є важливим фактором. Крім того, майбутній мамі, якої протягом наступних місяців регулярно доведеться співпрацювати з ним, необхідно задуматися про отримання комплексного компетентного обслуговування.

Ведення вагітності у клиникеПри здійсненні спостереження в клініці, жінка має можливість спільно з провідним лікарем вирішити хвилюють її проблеми. Вона отримає не тільки необхідну інформацію про протікання, особливості вагітності, пологах, догляду за дитиною і собою, а також емоційну підтримку. І це є не маловажним фактором. Адже всім відомо, що від психологічного, душевного стану майбутньої мами безпосередньо залежить самопочуття малюка.

Особистий лікар допоможе організовано здійснити планування та ведення вагітності. Він піклується про загальний стан здоров’я, контролюючи всі показники і результати аналізів.

Тут можна почати з обов’язкових аналізів крові, сечі, мазків. Сімейній парі варто пройти повне медичне обстеження. Це дозволить ефективно виявити існуючі проблеми зі здоров’ям і напрямок лікування.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта визначається потреба у відвідуванні профільних лікарів, приміром терапевта, ендокринолога, окуліста або генетика. Їх відвідування допоможе поліпшити загальний стан організму. Адже краще попередити хворобу, ніж потім з нею боротися.

Досвідчений лікар допоможе жінці підготуватися до зачаття, визначити найкращий час, оптимальний період між пологами та інші важливі нюанси. У разі наявності проблем зі здоров’ям, допоможе підібрати методи лікування.

ведення вагітності у диамедПри позитивному результаті планування, обраний доктор здійснює ведення вагітності з ранніх термінів і до загальної кінцевої мети – пологів. Таким чином, можна вирішити проблему постановки на облік. Немає більше необхідності сидіти годинами в черзі, чекаючи дільничного лікаря.

Вся інформація, отримана в ході обстежень і аналізів, систематизується провідним лікарем. Він також оформляє обмінну карту майбутньої породіллі, за необхідності лікарняні листи. Спостереження за перебігом вагітності є необхідним заходом, навіть у разі відсутності ускладнень.

Здоров’я жінки при вагітності
Стан здоров’я жінки при вагітності може значно похитнуться. Причиною служать гормональні перебудови в організмі, збільшення навантаження в цілому. Так імунні механізми слабшають, з’являються значні ризики, в тому числі розвиток хронічних захворювань, що раніше не були діагностовані. Вони можуть мати різні характеристики і подальший вплив на вагітність. З цього, дуже важливо уважно стежити за станом майбутньої мами і дитини. З цією метою медперсонал підходить до кожної пацієнтки індивідуально.

На консультації лікар визначає строки проведення запланованих діагностик і необхідність додаткових аналізів чи обстежень. Враховуючи особливості кожної вагітності, він надасть індивідуальні рекомендації, що стосуються режиму дня, харчування, фізичних навантажень та інших аспектів життя.

здоров’я жінки при беременностиНемаловажным є ультразвукова діагностика плоду. Прилади УЗД мають спеціальні програми для проведення акушерських вимірювань. Дана процедура забезпечує оцінку розвитку або можливі затримки росту протягом всієї вагітності.

Існують планові обстеження, на яких відстежується картина повного розвитку. Вони проводяться 3-4 рази. У разі необхідності додаткова діагностика проводиться тільки за призначенням лікаря. Це дозволить своєчасно і об’єктивно прийняти потрібні у сформованій ситуації заходів. При планових проведення УЗД є можливості зробити запис стуку серця малюка, відео і фотографій на DVD.

При необхідності проводять додаткові обстеження плоду. До них відносять допплерометрию і кардиомониторинг.

Так як розвиток малюка безпосередньо пов’язано від кровопостачання материнського організму, то в цілях повного контролю проводять допплерометрию. З допомогою проведення даного дослідження визначається стан матково-плацентарного кровотоку (від матері до плаценти, а потім і до плоду). Звичайне УЗД не завжди дозволяє повністю побачити його стан.

Кардиомониторинг (КТГ) дозволяє стежити за серцеву діяльність плода. Воно є сучасним способом визначення стану дитини, спираючись на свідчення роботи серця і скорочення матки. Це дозволяє вчасно відреагувати на будь-які відхилення. Застосовується переважно на останніх етапах вагітності.

ктг плодаСпециалисты клініки універсальні у всьому. Так спостерігатися мають можливість вагітні з певними особливостями. До них відносять багатоплідну вагітність, вагітність після ЕКЗ (Екстракорпоральне запліднення) та інші відхилення. Всі без винятку жінки можуть пройти підготовку та отримувати допомогу до самих пологів.

У разі виникнення будь-яких патологічних відхилень особистий доктор взаємодіє з профільними фахівцями для усунення або зменшення ризиків. Можлива госпіталізація за необхідності.

Крім обов’язкових медичних обстежень, майбутні батьки можуть відвідати спеціальні курси підготовки. Тут їх навчать бути батьками, тобто правильно поводитися з новонародженим малюком, нададуть інформацію для підготовки до пологів. Також доступно пояснять про необхідність і особливості післяпологового догляду.

Індивідуальний підхід до кожної вагітності полягає у можливості постійного контакту з провідним лікарем, крім планових прийомів. У будь-який час доби він відповість на хвилюючі питання за допомогою телефонного зв’язку.

Передбачені також додаткові послуги по веденню вагітності. Вони включають відвідування на дому акушером-гінекологом і медсестрою. Можливо також, за необхідності, твір забору матеріалів для аналізу.

Для кожної, без винятку сім’ї, здоровий усміхнений дитина, це безмежне щастя. Увага і турбота, яку вони проявляли під час планування і дев’яти місяців вагітності – це найбільш значимий внесок у майбутнє новонародженого.

У такий відповідальний період важливо заручитися надійною і кваліфікованою підтримкою фахівців з галузі акушерства і гінекології. У кожному багатопрофільному центрі «IVMED», завдяки злагодженій та ефективній роботі співробітників, наданий повний комплекс медичних послуг, зокрема для бажаючих завести дитину.

Клініки при плануванні і веденні вагітності керується значним досвідом своєї діяльності та світовими досягненнями своїх колег. Це дозволить зробити співпрацю комфортним і плідним.

Скористатися повним набором надаваних послуг з планування та ведення вагітності можливо, звернувшись за вказаними на сайті телефонами або заповнивши онлайн-форму, розташовану відразу після статті.