Пиво може призвести до онкології простати

0
201

Група вчених з штату Вікторія після кількох практичних досліджень прийшла до висновку, що систематичне вживання пива може привести не тільки до чоловічим розладів, але і до підвищення ризику розвитку онкологічного захворювання, зокрема, мова йде про рак простати.

Як саме даний вид алкоголю впливає на розвиток онкологічного захворювання, поки не встановлено. Проте, вчені впевнені в тому ,що споживання навіть 0,3 пива не міцного сорту може призвести до такого роду патологій. Слід зазначити і те, що попередньо вчені проаналізували інші наукові роботи на дану тематику і виявили у них досить серйозну помилку. Крім цього, фахівці проаналізували історії хвороби та анамнез чоловіків, у яких був діагностований рак простати в тій чи іншій мірі.

В цілому, точно встановлено, що алкоголь може привести до розвитку деяких онкологічних захворювань, в тому числі і що стосується ШКТ. Саме з цієї причини вчені настійно рекомендують людям, які вважали щоденне споживання пива чимось небезпечним, переглянути своє ставлення до цього.

Крім цього, вчені поставили під сумнів дію деяких лікарських препаратів від раку. У більшості випадків, вони не гарантують повного одужання від онкологічного захворювання і лише на короткий час продовжують життєдіяльність пацієнта. Однак, слід зазначити, що мова йде тільки про препарати, які були затверджені 10 років тому і більше.

Медики відзначають, що уважне ставлення до свого здоров’я може якщо не повністю виключити розвиток будь-якого онкологічного процесу, то істотно знизити ризик його розвитку. Також не слід забувати про своєчасне медичне обстеження у профільних фахівців.