Пиво розкладає внутрішні органи

0
247

До таких несподіваних висновків прийшли фахівці з міста Брно. Після низки теоретичних і практичних досліджень вчені встановили, що при регулярному споживанні пива внутрішні органи людини починають руйнуватися.

За словами керівника наукової групи, яка й проводила практичні дослідження, висловлювання про те, що пиво може принести користь для людського організму, не відповідають дійсності. Систематичне споживання цього напою не тільки призводить до незворотних процесів у внутрішніх органах людини, але і до розвитку серйозних захворювань.

Що стосується практичної частини експериментів, вчені вибрали чоловіків, які проживають в Чехії. Обумовлений такий вибір був тим, що саме в цій країні споживання пива більше, ніж у жителів інших країн. Так, було встановлено, що жителі саме цієї країни найбільш часто страждають від онкологічних захворювань нирок і селезінки. Слід зазначити, що статистика бралася тільки по країнах Європи.

Негативний вплив пива посилює система живлення чехів – свинина, смажені ковбаси і висококалорійні соуси стають причиною ожиріння і супутніх патологій.

Також вчені встановили, що, окрім онкологічних захворювань та ожиріння, люди, які споживають надмірну кількість пива, страждають від підвищеного артеріального тиску і проблем із сечостатевою системою.

Всіх цих факторів можна уникнути, якщо виключити споживання цього алкогольного продукту. Вчені відзначають, що краще замінити споживання пива помірною кількістю хорошого вина. Крім цього, не слід забувати і про раціоні. Навіть якщо повністю виключити споживання шкідливих напоїв, але при цьому неправильно харчуватися, проблем зі здоров’ям не уникнути.