Полин здатна вбивати ракові клітини

0
245

Група науковців з Каліфорнії в результаті раніше проведених випробувань встановила, що полин здатна вбивати ракові клітини. Рослина може усунути до 98% хворих клітин лише за 16 годин. Крім цього, вчені встановили, що препарати, створені на основі цієї рослини, можуть бути відмінною профілактичною терапією проти онкологічних захворювань.

В результаті досліджень було встановлено, що полин однорічна не чинить негативного впливу на організм людини, зокрема на здорові клітини. Раніше було відмічено, що препарати косметичні засоби на основі цієї рослини можуть чинити негативний вплив на жіноче здоров’я. В ході практичних досліджень вчені повністю спростували цей факт, що стосується лікування онкологічних захворювань.

Вчені встановили, що знищення ракових клітин відбувається в результаті розповсюдження речовин з організму людини. Для того, щоб препарат на основі полину однорічної повністю вбив ракові клітини, потрібно не більше доби. Проте слід розуміти, що багато залежить від етіології онкологічного процесу і загального анамнезу хворого, його віку.

Основною діючою речовиною в даному випадку є артемизин, який і знижує репродуктивну функцію ракових клітин. Так як випробування дали позитивні результати, найближчим часом буде налагоджено виробництво препарату на основі цієї рослини, що дозволить проводити лікування онкологічних захворювань більш ефективно.

На жаль, на даний момент, онкологічні захворювання найчастіше призводять до летального результату. Медики також відзначають, що запобігти таку кількість розвитку недуги можна, якщо б люди уважно ставилися до профілактичних заходів.