Повна відмова від алкоголю небезпечний для організму

0
205

Група вчених з Австралії з’ясувала, що повна відмова від вживання спиртних напоїв може призвести до розвитку деяких захворювань в організмі людини і прискорення процесу старіння.

Для підтвердження такого припущення було проведено кілька практичних експериментів. Так, в одному з них брали участь більше 2000 чоловік. Всі учасники були розділені на дві групи. У першій знаходилися ті добровольці, які брали алкогольні напої в невеликій кількості регулярно. Друга група складалася з людей, які не вживали алкоголь і продукти з його змістом. Слід зазначити і те, що перед початком даного практичного дослідження абсолютно всі учасники пройшли детальне медичне обстеження.

Потрібно сказати, що результати здивували навіть самих науковців. Було точно встановлено, що учасники тієї групи, в якій алкоголь був повністю під забороною, мають показники здоров’я гірше, ніж ті, хто вживав спиртне.

У зв’язку з такими результатами практичних досліджень, вчені відзначають, що повністю відмовлятися від алкоголю не слід. Само собою зрозуміло, якщо це не забороняється станом здоров’я – при деяких захворюваннях алкоголь в будь-якій дозі і будь-якого типу строго заборонений.

В цілому, невелика доза якісного алкогольного напою надає благотворний вплив на роботу серцево-судинної системи, зменшує ризик розвитку діабету практично будь-якої форми. Але, слід розуміти і те, що мова йде про помірному споживанні легких алкогольних напоїв. Щоденне споживання горілки не дасть позитивного результату, швидше навпаки. В дозволений список можна легко внести вино, коньяк, інші слабоалкогольні напої або коктейлі на їх основі.