Правила вибору стероїду

6-17-2021

Британське антидопінгове агентство заявило, що вживання допінг-препаратів серед спортсменів-аматорів в країні досягло критичного рівня. Також хочемо вам порекомендувати https://biceps-ua.com/anapolon.html.

Що говорить статистика?

Згідно з даними , 52 британським спортсменам і тренерам на даний момент заборонено брати участь у змаганнях.

З їх числа лише 12% займаються спортом професійно, 62% – є любителями, 21% – напівпрофесіонали, 5% – тренери.

Ukad було створено в 2009 році, і з тих пір 186 разів видавало розпорядження про тимчасову заборону на участь у змаганнях для певних осіб.

Майже половина цих заборон (46%) стосувалася гравців в регбі – головним чином, любителів і напівпрофесіоналів.

Чому спортсмени вдаються до допінгу?

З 79 опитаних, які зізналися в тому, що приймають анаболічні стероїди, 41% сказав, що роблять це для поліпшення спортивних результатів, 40% – для знеболювання, а 34% – для того, щоб поліпшити свою зовнішність.

Якщо говорити про всіх респондентів, то всього 25% від загального числа вибірки заявили, що за допомогою допінг-препаратів прагнуть поліпшити спортивні результати. Це, таким чином, не є основною причиною застосування допінгу. Більше половини, як виявилося, роблять це для придушення болю, 17% – для поліпшення зовнішнього вигляду.

Результати опитування також вказують на те, що молодь – основні споживачі анаболічних стероїдів: 13% членів спортивних клубів у віці від 18 до 34 років кажуть, що вдавалися до стероїдів. З людей старше 55 років жоден в цьому не зізнався.

Люди у віці від 35 до 54 років в порівнянні з іншими віковими групами частіше говорять про те, що застосовують стероїди головним чином як болезаспокійливе.

Гендерних відмінностей виявлено не було; 71% опитаних спортсменів заявили, що не знають, де і як можна дістати стероїди.

Загроза здоров’ю

Доктор ламброс лазурас з університету шеффілд халлам, який вивчає проблему допінгу з точки зору соціальної психології, нагадує, що застосування стероїдів для деяких спортсменів-любителів може стати першою сходинкою на шляху до значно сильніших і небезпечних стимуляторів.

За словами експерта, спортсмени, які застосовують допінг, “не тільки шахраюють, а й ставлять під загрозу своє власне життя”.

” ми намагаємося переконати людей займатися фізичними вправами, тому що це корисно для здоров’я. Але ми забуваємо, що люди, які займаються фізичними вправами, можуть використовувати заборонені препарати. У цьому полягає темна сторона спорту: ти вже не думаєш про здоров’я, ти думаєш лише про результати і про те, як ти виглядаєш у власних очах і в очах інших людей”, – говорить лазурас.

Крім стероїдів, 26% опитаних спортсменів-любителів заявили, що використовують видаються за рецептом лікаря препарати, такі як ін’єкції кортизону або інгалятори для хворих на астму; 14% розповіли про те, що застосовують рекреаційні наркотики – кокаїн, марихуану і екстазі.