Прості підказки для людей з артрозом колінного суглоба

0
199

Артроз є найбільш поширеною формою артриту в коліні. Стан пошкоджує хрящ – тканина, яка діє в якості подушки на кінцях кісток всередині суглобів. Це пошкодження викликає біль і проблеми рухливості в суглобі.

Люди можуть контролювати симптоми остеоартриту (ОА) методами самодисципліни. Дієта грає величезну роль у прогресуванні ОА. Існує два головних ради, яким можна слідувати, щоб тримати ОА під контролем.

Підтримання здорового ваги дуже важливо. Додатковий вага веде до ще більшого тиску на пошкоджені суглоби. Люди повинні дотримуватися здорової, збалансованої дієти, щоб залишитися в межах здорової ваги.

Є багато міфів про продукти харчування, які повинні є люди з ОА.

Людям з ОА слід уважно читати етикетки на продуктах харчування. Важливо звернути увагу на кількість насичених жирів, які вважаються шкідливими жирами. Харчові продукти з низьким вмістом жиру можуть бути з високим вмістом натрію, або цукру. Природні волокна підсилюють відчуття ситості, що теж допомагає знизити рівень холестерину або запобігти діабету. Важливо вказівку на упаковках таких важливих речовин, як вітаміни і корисні жири.

Кулінарна обробка їжі дуже важлива. Свіжі фрукти та овочі завжди краще. Випічка, обсмажування і пропарювання, хороші варіанти. Готування у фритюрниці додає додаткові калорії і забирає більшу частину корисного змісту.

Фізичні вправи вважаються найбільш ефективним способом немедикаментозного лікування для зменшення болю і допомагають поліпшити руху у пацієнтів з ОА. Біль у коліні може зробити виконання деяких вправ, більш важким, але навіть просте розтягування і інші вправи, рухи можуть надавати великий вплив.

Ходьба є відмінною формою вправ. Це безкоштовно і має величезну кількість переваг для людей з ОА: суглоби не перевантажують, знижує кров’яний тиск, зміцнює серце, знижує ризик переломів.

Вправа зміцнює м’язи, які можуть допомогти захистити суглоби. Навіть 30 хвилин вправ в день може допомогти в боротьбі з симптомами ОА.

Пару здорової дієти з фізичними вправами повинен забезпечити найкращі результати. Людям з ОА колінного суглоба слід звернутися до лікаря перед початком будь-якої програми вправ, щоб обговорити те, як їх тіло зможе впоратися з навантаженням. Деяким людям, можливо, доведеться починати з найпростіших вправ і поступово збільшувати їх інтенсивність з плином часу.

За матеріалами: www.medicalnewstoday.com