Проти болю в спині допоможе ранкове чаювання

0
202

З больовими відчуттями будь-якого ступеня вираженості в області спини мінімум раз у житті стикався хоча б кожна людина, незалежно від вікової категорії та статевої приналежності. Нове наукове дослідження, проведене групою дослідників з Норвегії, показало, що розпивання чаю вранці попереджає виникнення больового синдрому в даній локалізації.

У науковому дослідженні, підтверджує таку інформацію, брала участь приблизно тисяча людини. Деякі особи страждали від хронічних болів у спині, а деякі – від періодичних. В ході експерименту дослідники вивчали спосіб життя кожного випробуваного.

Завдяки цьому вдалося з’ясувати, що ті люди, які воліють пити чай вранці рідше пред’являли скарги на присутність больових відчуттів в області плечей і шиї. Вчені зазначають, що характер хворобливості в даному випадку не є вирішальним критерієм. Це означає, що чай може боротися як з гострим так і з хронічним больовим синдромом.

Сприятливий вплив такого напою обумовлюється тим, що до його складу входить кофеїн. Як відомо, подібний компонент прославився своїм знеболюючим ефектом по відношенню до багатьох внутрішніх органів і м’язів, в тому числі і спинним.

Дослідники також вказують на те, що оскільки кофеїн міститься в каві, то подібний напій також може захищати від больових відчуттів в різних відділах спини, особливо при специфічних умовах праці, а саме при сидячій роботі.

Тим не менш, не варто зловживати ні чаєм, ні кави. Для досягнення позитивного ефекту достатньо регулярно з ранку випивати по одній чашці такого пиття. При цьому дуже важливою умовою є те, що не бажано додавати в нього цукор, а якщо з якої-небудь причини це неможливо, то дозволяється скористатися цукрозамінниками.