Рак підшлункової залози можна вилікувати екстрактом з дерева

0
188

При відсутності ефективних методів лікування, доступних в даний час, існує нагальна і нагальна необхідність розробки нових ліків для лікування раку підшлункової залози. Після проведення випробувань на лабораторних клітинах і мишей, дослідники припускають, що Нимболид, натуральний екстракт з листя дерева ним, може виправдати надії.

В журналі Scientific Reports , команда біомедичних вчених з Техаського університету Health Sciences Center повідомляє, як Нимболид може зупинити рак підшлункової залози.

Старший автор Ражкумар Лакшманасвани, доцент Центру, каже, що Нимболид показав дивовижні результати.

Рак підшлункової залози є четвертою за значимістю причиною раку пов’язаного зі смертями в США і, згідно з прогнозами, стане другою провідною причиною до 2020 року. Менше 6 з кожних 100 хворих виживають протягом 5 років після встановлення діагнозу.

Основна причина такої летальності раку підшлункової залози в тому, що його дуже важко діагностувати на ранніх стадіях, перш ніж він починає поширюватися і вторгатися в навколишні тканини та інші органи, які він малигнизирует дуже швидко.

Нимболид широко використовується в традиційній медицині для лікування різних людських недуг. Попередні дослідження ефекту Нимболид показують, що Нимболид має ряд протиракових властивостей. З’єднання заважає зростанню, поширенню та виживання ракових клітин.

Нове дослідження, яке перевіряє Нимболид конкретно на підшлункової ліній ракових клітин у мишей, знаходить, що з’єднання є ефективним у придушенні зростання та метастазуванні раку.

Нимболид збільшує виробництво групи молекул, відомих як активні форми кисню (АФК), які, як відомо, регулюють клітинну загибель шляхом апоптозу (самогубство) та аутофагії (самостійного перетравлення).

Експерименти показали, що генерація АФК Нимболидом приборкала проліферацію клітин і знизила їх здатність мігрувати.

Тим не менш, автори зазначають, що область, яка повинна бути досліджена додатково – це складна взаємодія між апоптозом і аутофагией.

Протираковий ефект Нимболида досягається з допомогою апоптозу, а не через аутофагию, як інші дослідження припускають, що може фактично збільшити виживаність клітин раку.

Результати показують, що Нимболид зменшує розмір і кількість панкреатичних колоній ракових клітин на 80% і знижує їх міграції на 70%.

Дослідження тривають.

За матеріалами: www.medicalnewstoday.com