Результат від дієти, розпочатої в різні дні, неоднаковий

0
202

Як з’ясували лікарі, стартувати з дієти у вівторок не потрібно, адже при початку схуднення в цей день рішучості у людини менше всього.

Як показали дослідження, успішність дієти залежить не тільки від раціону або вольових зусиль. Має значення і день тижня, коли було розпочато схуднення. За словами фахівців з Tesco Diets, зовсім не підійде в якості першого дієтичного дня вівторок. Дані були отримані, виходячи з соцопитування жінок. За словами представника компанії, жінки, які зважилися перейти на здорове харчування, мають набагато більшу мотивацію при зміні способу життя в понеділок, і з кожним наступним днем вона знижується. Крім понеділка, вдалим для дієти дівчата вважали неділю.

Як показало соцопитування, жінки, які почали харчуватися по-іншому з неділі, в середньому, втратили по 4 кг за наступні 3 тижні. Важливо, що 90% опитаних з цього числа згодом зберегли своє досягнення, утримавши нову масу тіла. Приблизно такий же результат був отриманий дівчатами, які стартували зі здорового харчування в понеділок. Кінцевого результату в ході дієти домоглися та ті жінки, які поставили собі за мету схуднути з суботи – як правило, в таких випадках дівчина чітко знає, скільки кілограм вона хоче скинути і ясно планує план схуднення. Крім цього, в ході опитування фахівці дізналися, що велика частина дівчат протягом року намагається схуднути таким чином тричі.

Найчастіше дівчата відмовлялися від дієтичних продуктів в п’ятницю, що пояснювалося стресом і втомою, отриманими в ході робочого тижня. В ході дослідження було виявлено, що чверть дівчат-учасниць в результаті спроб почати дієту набрали навіть більше маси, ніж скинули. Серед причин цього – мала сила волі, залежність від «втішних» порцій нездорової їжі. Саме такі хвилинні слабкості, які здатні позбавити від стресу худнуть, та сприяють зривів і припинення дієти. Зриваються і припиняють досягати поставлених цілей жінки в основному, із-за проблем в особистому житті, сім’ї і на роботі.

За матеріалами: www.medikforum.ru