Російські вчені виявили спосіб знищувати ракові клітини за допомогою впровадження в тіло вітаміну з групи

0
185

Російські вчені спільно зі своїми колегами з інших країн виявили принципово новий спосіб лікування онкологічних захворювань у пацієнтів. Руйнувати ракові клітини фахівці пропонують за допомогою введення вітамінів групи В (В2), а також наночастинок. Дані досліджень вже доступні широкій громадськості (результати опубліковані у відомому науковому виданні).

Російські вчені провели серію експериментів, метою яких було підтвердити або спростувати теорію про те, як на ракові клітини впливають специфічні наночастинки і вітаміни. Експерименти проводилися на лабораторних мишах, яким спеціально прищеплювалися людські ракові клітини. Було встановлено, що введення в організм гризунів даних речовин призвела до того, що зростання онкології гальмувався, а сам обсяг ракового новоутворення ставав менше на дев’яносто відсотків.

Протягом тривалого проміжку часу вчені займалися розробкою наночастинок, основною функцією яких було те, що вони могли використовувати молекули рибофлавіну для того, щоб знищувати ракові клітини в тілі живих істот. Вітамін В2 (рибофлавін) є основним живильним елементом для онкологічних новоутворень. Виходячи з цього, вчені висунули припущення про те, що цю особливість можна використовувати для виявлення місця локалізації і подальшого знищення ракових клітин. Для цього ними додатково застосовувався синій і ультрафіолетовий лазер.

Під час досліджень вчені зіткнулися з однією проблемою – ультрафіолетові промені погано проникають через тканини людського тіла. Тому поки немає можливості використовувати його, щоб не завдати шкоди організму людини. Але ця проблема була вирішена фахівцями за допомогою специфічних наночастинок, які мають унікальну можливість – вони поглинають хвилі світла. Дослідження тривають і в майбутньому вчені хочуть провести аналогічні експерименти на людях.