Російські вчені займаються розробкою унікального препарату від гіпертонії, аналогів якому немає у всьому світі

0
216

Група російських вчених в даний час займається розробкою унікального лікарського засобу, яке в подальшому буде застосовуватися з метою терапії гіпертонічної хвороби (підвищення показників артеріального тиску вище допустимої вікової норми). Відміну від інших препаратів, які активно застосовують у всьому світі, полягає в тому, що у нього буде абсолютно новий принцип дії. Дані проведених випробувань доступні широкій громадськості.

За словами одного з учасників досліджень, лікарський засіб не буде аналогом тих препаратів, які ось вже кілька років використовуються для нормалізації артеріального тиску на заході. Подібних йому коштів не було створено вченими за останні десять-п’ятнадцять років. Саме тому цей лікарський засіб є унікальним у своєму роді. І при цьому вчені впевнені в тому, що їм можна буде замінити цілий комплекс медикаментів, які часто лікарі призначають для того, щоб активно боротися з підвищеним артеріальним тиском у пацієнтів різних вікових категорій.

Основа лікарського засобу – абсолютно нове синтезована речовина, а не цілий комплекс речовин, які були створені вченими раніше, і зараз входять до складу багатьох засобів від гіпертонії. Як стверджують фахівці з Росії, воно є попередником фактора (хімічного), який здатний активізувати діяльність тромбоцитів. Дія лікарського засобу буде практично моментальним, але от ефект від нього очікується короткочасний. Виражається він у підвищення швидкості згортання крові в кровоносних судинах різних калібрів. Лікарський засіб не є токсичним, і тому надалі вчені сподіваються його застосовувати навіть у тих випадках, коли інші методи терапії виявляються не ефективними.