Російський медцентр BaltGaz почав спільну роботу з ізраїльської клінікою Rabin Medical Center

0
255

Нинішньої осені був підписаний договір про співпрацю клініки здоров’я та краси BaltGaz (Санкт-Петербург, Росія) та медичного центру «Rabin Medical Center» (Петах-Тіква, Ізраїль). Спільна робота установ буде вестися в декількох напрямках.

BaltGaz і «Rabin Medical Center» (Медичний центр імені Рабина) будуть проводити обмін досвідом, під час якого фахівці російської клініки регулярно будуть проходити навчання і підвищення кваліфікації у МЦ їм. Рабіна. Крім цього, в стінах клініки BaltGaz висококласні співробітники Rabin Medical Center будуть давати регулярні консультації на основі наявних діагностичних і лабораторних досліджень пацієнта.

Тепер клініка BaltGaz якісно, конфіденційно і швидко допоможе пацієнтам організувати діагностику, лікування та реабілітацію в кращій клініці Ізраїлю «Rabin Medical Center».

Російський медцентр BaltGaz почав спільну роботу з ізраїльської клінікою Rabin Medical Center

У клініці BaltGaz організована окрема служба по роботі в напрямку «Лікування в Ізраїлі». Лікарі медичного центру добре знайомі з рівнем лікування та обслуговування пацієнтів в МЦ їм. Рабіна і можуть з упевненістю рекомендувати цю клініку своїм пацієнтам.

Rabin Medical Center, найбільший медичний центр Ізраїлю, має акредитацію JCI, що вказує на дуже високу якість лікарні.

МЦ їм. Рабіна — зразок нових стандартів у сфері медичного обслуговування та використання інноваційних технологій. Клініка приймає пацієнтів з усіх куточків земної кулі і пропонує справді передове обслуговування. У список послуг ізраїльського центру входять діагностика, профілактика та лікування онкологічних захворювань. В онкологічному центрі отримують медичну допомогу близько 25% всіх онкологічних пацієнтів Ізраїлю, а також іноземні пацієнти зі всього світу. Досвідчені хірурги проводять всі види операцій, також працює відділення нейрохірургії, кардіохірургії, офтальмології, судинної хірургії та ін.

Щільні дружні зв’язки, довіра і знання якості обслуговування і лікування пацієнтів у МЦ їм. Рабіна дозволяють фахівцям клініки BaltGaz впевнено рекомендувати всім зацікавився пацієнтам лікування саме в цьому ізраїльській лікарні. Фахівці Санкт-Петербурзького медичного центру в найкоротші терміни зможуть надати клієнтам повний пакет послуг, починаючи від розрахунку орієнтовної вартості лікування в Ізраїлі і закінчуючи зустріччю излечившегося пацієнта в аеропорту.

Клініка здоров’я та краси BaltGaz — це медичний центр з широким профілем роботи. МЦ надає високоякісні медичні послуги відповідно високими стандартами світового класу. У клініці створені комфортні умови для лікування, комплексного обстеження, підтримки краси тіла і збереження здоров’я.

Контакти:
Санк-Петербург, вул. Бабушкіна д. 2
(812) 325-27-27
www.baltgaz-med.ru