Розкрито користь найбільш поширеною шкідливою звички

0
217

Канадські вчені довели, що дитяча шкідлива звичка гризти нігті, може бути корисною для здоров’я. Виявлені дослідниками дані вказують на те, що наявність подібного пристрасті в дитячому віці зміцнює імунну систему і виступає в якості профілактичного засобу від алергічних реакцій та астми.

Наукове дослідження, здійснене в Онтаріо, показало – ті діти, які гризуть нігті або смокчуть великий палець, мають більш міцний імунітет у порівнянні з однолітками, яким батьки забороняють це робити. Більше того, у таких дітей рідше реєструється астматична хвороба і вони в меншій мірі схильні до алергії.

Вчені вивчили дані тисячі дітей, шляхом спостереження за станом їх здоров’я у віці від 5 до 9 років. Особлива увага приділялася звичкам учасників експерименту. Востаннє показники знімалися по досягненню дітьми 13 років. Сукупність всієї отриманої інформації вказала на те, що серед володарів звички гризти нігті алергетиків виявилося на 11% менше, а астматиків приблизно на 10%.

Користь від такого процесу обумовлюється тим, що під час того, як діти гризуть нігті, в їх організм проникає велика кількість бактерій, як корисних, так і шкідливих. Однак вони, в дійсності, тренують імунну систему, що дозволяє їй в майбутньому краще боротися з різними захворюваннями інфекційної природи і швидше знищувати хвороботворні бактерії.

Саме з цієї причини батькам не варто лаяти своїх дітей у тих ситуаціях, коли вони гризуть нігті або смокчуть великий палець. У таких випадках їм варто задуматися про імунітет, стан здоров’я і майбутнє своєї дитини. Тим не менш, це зовсім не означає, що слід забувати про правила особистої гігієни, а саме про миття рук після відвідування вулиці або туалетної кімнати.