Сало виявилося корисним для організму

0
215

Російські дієтологи стверджують – сало корисно для людського організму і може допомогти попередити розвиток небезпечних захворювань. В даний час багато фахівців і прихильники здорового харчування воліють відмовитися від споживання такого продукту. Це обумовлюється тим, що в 100 грамах сала міститься 89% жиру.

Тим не менш, незважаючи на жирність цього інгредієнта, воно містить в собі велику кількість корисних речовин, вітамінів і мікроелементів. Саме з цієї причини дієтологи стверджують, що свиняче сало бере участь у зміцненні імунної системи. Більш того, воно може поліпшити функціонування головного мозку, що в значній мірі сприяє зниженню ймовірності виникнення хвороби Альцгеймера.

Позитивною властивістю також має лецитин – це один з головних компонентів сала. Зокрема, таку речовину сприятливо позначається на серцево-судинній системі. Це пояснюється активацією процесів, які виводять «шкідливий» холестерин з організму, а це сприяє виробленню якісної крові. Більш того, цей продукт містить у собі безліч антиоксидантів. Це означає, що якщо час від часу його вживати, то можна знизити ризики розвитку онкологічних патологій.

Однак фахівці відзначають, що ні в якому разі не потрібно зловживати поїданням сала – для досягнення вищезазначених позитивних ефектів, досить з’їдати лише 1-2 невеликих шматочка в день. Для засвоєння поживних елементів цього продукту, його необхідно поєднувати з хлібом і зеленню.

Тим не менш, є категорія людей, яким категорично заборонено свиняче сало – це пацієнти, які страждають від патологій ШКТ, печінки і жовчного міхура. У групу ризику також входять особи з уже розвинувся атеросклерозом і судинними порушеннями. Крім цього, людям з ожирінням не рекомендується вводити такий інгредієнт в свій раціон.