Що таке остеотомия

1-25-2020

Операції проводяться у відділеннях стаціонарної та денної хірургії. Операційні, обладнані відповідно до найвищих стандартів. Післяопераційне спостереження проводитя у відділенні анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії. Після нескладних операцій пацієнт може повернутися додому в той же день, а після більш складних – залишається в палаті на час, необхідний для подальшого лікування під наглядом лікаря. У палатах пацієнти перебувають під цілодобовим наглядом висококваліфікованих лікарів і уважних медсестер. Палати, що відповідають стандартам комфортабельних готелів, і відповідальний персонал створює всі умови для якнайшвидшого одужання. Рекомендуємо почитати про остеотомия на сайті .

З використанням методів артроскопії проводяться щадні людський організм операції. Артроскопічні операції, що застосовуються для лікування суглобів, як і лапароскопічні, виконуються через два невеликих отвори. Суглоби оглядаються зсередини з використанням оптичних приладів, і одночасно проводиться операція.

Операція

Відрощування хряща суглоба натуральним способом. Під час даної операції використовується новітній щадний операційний метод і швейцарська технологія. Через травми, великих фізичних навантажень і різних захворювань суглобів у молодих людей пошкоджується хрящ колінного суглоба і щиколотки. Найчастіше такі пацієнти скаржаться на біль під час руху, розпухання суглобів, хрускіт в суглобах і обмеження рухів. Пацієнтам з ушкодженнями хряща колінного суглоба і щиколотки робляться операції AMIC. Пошкоджений хрящ відрощується з використанням натуральних регенеруючих властивостей організму. Подібним чином виліковуються глибокі і великі пошкодження хряща. Така операція триває всього 40 хвилин. Операція проводиться артроскопічним методом без значних розрізів. Спеціальними інструментами зчищаються дефекти хряща. У кістки робляться маленькі отвори, через які в кістковому мозку формуються стовбурові клітини.

Артроскопічні операції:

ліктьового суглоба-видалення вільних тіл, синовектомія
колінного суглоба-операції меніска, видалення дефекту хряща, передньої хрестоподібної зв’язки, видалення вільних тіл, синовектомія
суглоба щиколотки-видалення напруженості, видалення дефекту хряща, видалення вільних тіл
плечового суглоба-видалення напруженості
Операції з видалення деформації кісток стопи:

корекція вальгусної деформації (Hallux valgus)
остеотомія
корекція плоскостопості
операції при деформації пальців ступні
Операції суглобів, сухожиль, м’язів:

зшивання ахіллового сухожилля, пластика ахіллового сухожилля
зшивання і пластика сухожиль, розривів м’язів
др.