Що таке сурогатне материнство

2-25-2020

Майбутні батьки (або батько) надають свій біологічний матеріал (яйцеклітину і/або сперму) для проведення ДРТ, а також беруть на себе зобов’язання мами і/або тата після народження малюка. Сурогатна мама повинна виносити малюка і відмовитися від батьківських прав. Генетичні батьки при появі дитини на світ, оформляють на нього юридичні права. Жінка, що виношує дітей, може це робити як безоплатно, так і за винагороду. Хочемо порекомендувати почитати про https://ivfclinic.com.ua/service/surrogatnoe-materinstvo на сайті.

Медична компанія пропонує планування сурогатного материнства, яке здійснюється на основі сучасної інноваційної технічної бази під контролем досвідчених фахівців-репродуктологів. У медичному центрі створені комфортні умови для проведення ЕКЗ, діагностики та спостереження вагітності.

Скористатися програмою може жінка (в парі або без), що має аномалії розвитку репродуктивних органів або важке соматичний розлад, при якому вона не зможе виносити малюка. Або вагітність є загрозою для жіночого здоров’я або / і життя. Сурогатна мама повинна володіти відмінним психічним і фізичним здоров’ям, бути не старше 35 років, мати дітей (одного або декількох) і не мати протипоказань для вагітності.

ЕТАПИ ПРОГРАМИ СУРОГАТНОГО МАТЕРИНСТВА:
Вибір сурогатної мами (за бажанням клієнтів можна вибрати з бази даних клініки ).
Синхронізація місячних циклів сурогатної і біологічної матерів.
Гормональна стимуляція овуляції у біологічної матері.
Пункція фолікулів, забір яйцеклітин і сперми у біологічного батька (або донора).
Запліднення і ВИРОЩУВАННЯ зародків в умовах інкубатора.
Підсаджування ембріонів в матку сурогатної мами.
Фахівці медичного центру ilaya допоможуть зорієнтуватися в медичних і юридичних питаннях програми сурогатного материнства. Лікарі-репродуктологи кваліфіковано проведуть програму.

ПЕРЕВАГИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОГРАМ
Висока результативність
Точна діагностика і ретельна підготовка, підвищує ефективність ЕКЗ. Довгоочікувана вагітність можлива.

Комплексні пакети
Комплексний пакет включає повне медикаментозне забезпечення, пункцію фолікулів, запліднення і культивування, перенесення ембріонів, Раннє ведення вагітності до 11-12 тижня.

Інноваційне обладнання та технології
Оптичне обладнання експертного класу забезпечить якісну роботу і контроль на всіх етапах роботи з клітинами і ембріонами.