Сіаліс або Левітра – що краще?

1-2-2020

За матеріалами: http://55med.ru/interest/16171/index.html

Еректильні стимулятори, представлені в продажу, відносять до категорії інгібіторів селективного типу ФДЕ5. Речовини вибірково і гранично точно пригнічують активність того ферменту, який перешкоджає нормальній ерекції. Ми вирішили порівняти Левітру і Сіаліс – два найпопулярніших на сьогоднішній день кошти в своїй категорії. Розглянемо їх характеристики, особливості, вкажемо на конкурентні переваги кожної формули.

опис Левітра

Левітра – сучасний синтетичний інгібітор, який призначається при статевому безсиллі у чоловіків. Це прототип Віагри, але більш потужний і тривалий в плані дії. Дженерик має високу ефективність і дає довготривалі терапевтичні результати. Інші особливості кошти:

  • активна речовина – варденафіл;
  • форма випуску – таблетки круглої форми;
  • виробник – США чи Індія (є оригінали та аналоги).

В середньому дію відзначається протягом години, тримається ефект близько 10 годин, але багато що залежить від індивідуальних особливостей організму. За годину до статевого акту потрібно проковтнути таблетку цілою, дозування не перевищуйте. Щоденний прийом небажаний.

Протипоказання стандартні – патології нирок, печінки, серця, індивідуальна непереносимість, дитячий вік. З алкоголем і жирною їжею поєднувати прийом небажано.

опис Сиалиса

Популярний засіб для лікування проблем інтимної сфери у чоловіків. Його характеристики:

  • основна активна речовина – тадалафіл;
  • форма випуску – таблетки (їх не ламають, якщо потрібно коригувати кількість препарату, вибирають оптимальні дозування);
  • країна-виробник – Індія, Великобританія.

Тадалафіл ефективний тільки за умови статевої стимуляції. Дія відзначається протягом чверті години, тримається 36 годин. Негативний вплив на гостроту зору відсутня.

Перелік протипоказань стандартний. Побічні ефекти при дотриманні дозувань не розвиваються. На один раз потрібно 10-20 мг препарату. Бажано вживати таблетку за півгодини до статевого акту або раніше. Для системного використання Сіаліс не підходить.

Порівняння Сиалиса і Левітра

Левітра або Сіаліс? Щоб вибрати оптимальний препарат, потрібно порівняти швидкість, механізми дії обох варіантів, склад. Всі фактори, які потрібно врахувати:

  • продуктивність і надійність;
  • сумісність з іншими медикаментозними засобами;
  • ціна.

Першою в порівнянні Левітра і Сиалиса розглянемо вартість – вона однакова, становить близько 500 рублів за пачку. Другий момент – функції препаратів, які теж можна порівняти. Обидва засоби підсилюють ерекцію, підвищують упевненість в майбутньому статевому акті в результаті розширення судин статевого члена і посилюючи приплив крові. У підсумку орган ущільнюється, його розміри збільшуються. Призначення для прийому Левітра і Сиалиса теж буде одне.

Різниця між коштами полягає в початку і тривалості дії. Левітра «спрацьовує» через 20 хвилин після прийому, Сіаліс, як і Віагра, покаже результати тільки через годину або трохи раніше. При цьому тривалість дії максимальна у Сиалиса – таблетки дають ефект протягом 36 годин, в той час як Левітра вистачить лише на 8 годин. Лікарі рекомендують приймати Левітра на постійній основі – до стійкого поліпшення еректильної функції. Сіаліс – засіб для разового використання, тобто його п’ють перед «забігом», а не для нормалізації чоловічої сили в цілому.

Якщо є вибір між таблетками і желе, враховуйте стан шлунково-кишкового тракту. Стандартна таблетована форма дає швидкий результат, діє довше, але шкідлива для шлунка. Більш щадні варіанти – таблетки з позначкою «софт».