Споживання перед їжею 500 мл води допомагає повним людям знизити вагу

0
208

Дослідники з університету в Бірмінгемі виявили, що регулярно випиваючи за півгодини перед головним прийомом їжі 500 мл води, повні люди можуть позбутися від зайвих кілограмів. Експерти впевнені, що така проста терапія може виявитися дуже ефективною і лікарям дієтологам варто почати популяризувати цей метод.

Учені протягом 12 тижнів спостерігали за групою дорослих повних людей, які раніше звернулися до лікарів для позбавлення від зайвої ваги. Попередньо кожен пацієнт отримав детальні консультації професійних дієтологів, як почати правильно харчуватися, змінити спосіб життя, долучитися до фізичних занять.

В ході експерименту 41 людина з спостережуваної групи повинен був випивати півлітра води перед головним прийомом їжі, а решта 43 людини були проінструктовані подумки представляти перед їжею, що у них повний шлунок.

Ті пацієнти, хто перед основною їжею вживали воду, знизили вагу в середньому на 1.3 кг більше порівняно з другою групою. А ті, хто пили воду перед кожним прийомом їжі три рази на день, за 12 тижнів додатково позбулися 4.3 кг щодо групи, де воду не пили.

Доктор Helen Paretti, лектор з університету в Бірмінгемі вважає: «Головним плюсом отриманих під час дослідження результатів є простота методу: випиваючи пінту води два-три рази в день перед їжею, ви знижуєте зайву вагу. Інтегрувавши цю нескладну методику з іншими складовими здорового способу життя – фізичними вправами і правильною дієтою, повні люди отримують додатковий інструмент для плавного і безпечного зменшення ваги».

Експерти відзначають, що метод передбачає вживання звичайної води – газована вода або підсолоджені напої не приведуть до бажаної мети.

Результати дослідження були опубліковані в журналі Obesity і надихнули вчених на подальші дослідження в цій області. Вони сподіваються отримати підтримку для проведення більш довгострокових експериментів з великою кількістю учасників для детального вивчення впливу вживання перед їжею води на зниження ваги пацієнтів.

За матеріалами: www.news-medical.net
Автор: Євген Смирнов