Страви для дітей все ще містять занадто багато жирів і натрію

0
6

Що потрібно, щоб змусити дітей вибирати фрукти замість морозива, коли вони харчуються поза домом?

Незважаючи на спільний крок з багатьма ресторанами на користь більш здорової їжі для дітей, дослідження, опубліковане у виданні «Журнал Харчового Виховання та Поведінки» показує, що, в той час як калорійність покращилася, варто прагнути до скорочення жиру, натрію і цукру.

Для багатьох американських дітей, харчування поза домом є звичайною справою. Дослідження показують, що дієти більшості дітей в США вже не вистачає фруктів, овочів і низького вмісту жиру в молочних продуктах. Доступні варіанти у їдальнях часто містять надлишок калорій, тверді жири, натрій і добавки цукру.

У 2011 році Національна асоціація ресторанів ввела добровільну програму під назвою «Діти живуть добре», спрямовану на надання допомоги батькам та дітям на шляху до здорового харчування. У програмі взяли участь 42000 ресторанів, які відповідають певним критеріям такого харчування: фрукти, овочі, молочні продукти з низьким вмістом жиру, цільні зерна і м’ясний білок. Тим не менш, є ще шлях до вдосконалення.

Дослідники на чолі з доктором Сарою Слайва з Бостона, використовували ресторани зі списку Топ-100 для дослідження. Вони визначили 10 кращих ресторанів швидкого обслуговування (QSR) і ресторанів повного обслуговування (FSR), які запропонували дитяче меню, публічно доступну інформацію про харчування і надали інформацію про калорії всіх дитячих страв. Потім вони порівняли отримані дані.

Результати показали, що 72% їжі з QRS і 63% з FSR слідують національним керівним принципам калорій. Тим не менше, тільки 1 з 3 страв з QRS і 1 з 4 з FSR відповідали рекомендаціям для калорій, насичених жирів і натрію. У більшості страв міститься підвищена кількість натрію.

Підвищення доступності здорової дитячої їжі є важливим кроком у напрямі збільшення впливу здорової їжі на дітей, але, саме по собі, цього не достатньо. Дослідники рекомендують ресторанам дивитися цілісно на поживну цінність своїх дитячих страв, а також на пошук більш здорових варіантів, які підкреслюють смак і привабливість, як для батьків, так і дітей.

Вчені вважають, що один крок може повернути назад епідемію ожиріння, потрібно зібрати всі воєдино і забезпечити здорову дієту для дітей.

Ресторани можуть збільшити поширеність здорових варіантів продуктів, але батьки також грають роль у заохоченні своїх дітей, при виборі здорової їжі.

За матеріалами: www.medicalnewstoday.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here