У звичайному оцті виявлені властивості ефективного жиросжигателя

0
194

Люди збилися з ніг у пошуках надійних і ефективних засобів для спалювання зайвих кілограм. А виявилося, що такий засіб є у кожної господині на кухні. Це звичайний оцет. Вчені прийшли до сенсаційних висновків про те, що якщо оцет вживати в помірній кількості, то це значним чином покращує функції організму у тих людей, які частенько зловживають їжею, що містить велику кількість жиру.

Ряд авторитетних американських видань опублікували дані вчених, про те що оцтова кислота серйозно покращує процес жирообмена. Це призводить до схуднення. Журналісти роблять висновки, що з допомогою простого і дешевого домашнього засобу люди тепер зможуть позбавлятися від накопичених кілограмів.

Звичайно, оцет не панацея. Але не виключено, що його вживання може буде надійною підмогою того, хто твердо вирішив, що йому потрібно схуднути. Оцет, як з’ясовується, призводить до того, що жири в організмі починають засвоюватися значно повільніше. Також відбувається регулювання рівня глюкози в крові. Це може стати профілактикою діабету.

Експерименти на мишах підтверджують припущення вчених. Ось які дані були отримані. Групу мишей посилено годували жирами. В якості пиття їм давали воду, в яку був доданий оцет. Досвід проводився протягом 42 днів. Результат – вага тварин знизився на 10%.

Слід зазначити, що скинути зайві кілограми нам також допоможе і вживання чорного і червоного перцю. Це ще одне цілком доступне домашнє засіб для схуднення. Перець корисний ще й тим, що призводить до уповільнення зростання жирових тканин і зниженню в крові рівня холестерину.

Повернемося до оцту. Журнал Food Science публікує дані про те, що його вживання не тільки спалює жири. Вчені вважають, що:

  • оцет у великій кількості містить антиоксиданти, які уповільнюють процес старіння;
  • є прекрасним профілактичним засобом проти онкологічних захворювань;
  • перешкоджає виникненню діабету 2-го типу;
  • протидіють дегенеративних процесів у корі головного мозку.