Учені вирішили зробити смерть оборотною

0
207

Представники компанії «Биокварк» оголосили про старт досить сміливого і, що найголовніше, несподіваного експерименту – воскресіння з мертвих. Ні, це не назва нового фільму жахів або трилера. Наукові фахівці цієї компанії спільно з американськими колегами впевнені, що це може бути цілком реальним біологічним процесом.

За попередніми даними, матеріально-технологічна база нового медичного проекту буде розташовуватися в Латиноамериканській країні, однак, більш точні координати розголошуватися не будуть, з етичних міркувань.

Слід зазначити, що раніше, а саме в 2016 році, американська компанія вже анонсувала проект «The ReAnima Project», проте роботи так і не почалися. За запевненням представників компанії, не вдалося отримати дозвіл всіх родичів померлих, і місцева влада поставилися доволі скептично до таких наукових робіт.

На даний момент тривають підготовчі роботи. Спеціалісти, які будуть брати безпосередню участь в даному експерименті, шукають «добровольців», а якщо сказати точніше, то родичів померлих, які дадуть згоду на використання тіла для експерименту.

За попередніми даними суть експерименту полягає в тому, що померлій людині будуть введені його ж стовбурові клітини, які будуть отримані з жирової тканини і периферичної крові, і пептидний коктейль. Крім цього, протягом наступних 15 днів будуть проводити електростимуляцію та транскраніальну терапію. Інші деталі експерименту поки не розголошуються, і навряд чи це буде зроблено надалі.

Досить скептично до цього науковому експерименту належать представники біоетичного напрямку, так як, на їхню думку, результати такого «воскресіння» можуть бути непередбачувані.

Як би там не було, але такі наукові роботи в будь-якому випадку дають позитивні результати – навіть якщо вченим не вдасться досягти поставленої мети, нові факти роботи людського організму будуть встановлені однозначно.