Учені з Великобританії вперше в історії змогли вилікувати людини, зараженого ВІЛ

0
208

Засоби масової інформації повідомили про те, що днями було проведено випробування абсолютно нової методики терапії, спрямованої на боротьбу з однією з найстрашніших захворювань людини – ВІЛ-інфекції. І результати випробувань виявилися успішними. До розробки даного методу лікування брали участь відомі вчені з п’яти наукових установ Великобританії. Методика дійсно унікальна в своєму роді. Її особливістю є те, що вона дозволяє виявляти і ліквідувати вірусних агентів по всьому тілу зараженої людини, а не тільки в тих місцях, де його активність набагато вища.

Суть терапії полягає в тому, що в першу чергу з її допомогою відбувається повна ліквідація заражених клітин, а після чого вона знищує Т-лімфоцити – ті самі тіла, які стимулюють організм реагувати на впровадження в його тканини вірусних агентів. В результаті настає повне знищення вірусу і лікування хворої людини. Ця методика вже була випробувана на п’ятдесяти резидентів, які добровільно взяли участь в експерименті. Ні статева приналежність, ні вікова категорія значення не мала. Успішний результат від застосування способу терапії був отриманий відразу ж. Вчені повідомили про те, що після застосування методики практично повністю позбувся від ВІЛ сорокачотирирічний пацієнт. Для підтвердження лікування були проведені тести на виявлення в організмі людини ВІЛ, і всі вони були негативними.

Про те, що метод дозволить ефективно боротися з ВІЛ, поки говорити рано. Клінічні випробування проводяться досі. Але варто відзначити той факт, що зміни в кращу сторону були також зафіксовані ще у десяти пацієнтів, які також взяли участь у серії експериментів. Це справді унікальний метод, який допоможе виліковувати людей від такого страшного захворювання.