Учені з Великобританії встановили звязок між вагою представниць прекрасної статі й відносинами із чоловіками

0
203

Учені з Великобританії провели серію експериментів, в ході яких їм вдалося встановити цікавий факт – емоційний стан представниці прекрасної статі, а також її стосунки з чоловіком впливає на набір, або ж зниження ваги. Для отримання таких даних фахівцям було потрібно опитати близько трьох тисяч жінок, після чого ретельно проаналізували їх.

Фахівці встановили, що в той період, коли романтичні відносини тільки починають розвиватися, вага жінки також поступово змінюється. Як тільки представниця прекрасної статі знайомитися з партнером, який їй подобається і з яким вона хоче побудувати відносини, її вага знижується в середньому на два з половиною кілограми. Така тенденція обумовлена тим, що жінки прагнуть сподобатися своєму обранцеві, виглядати гарніше і стрункішою. Як тільки стосунки стабілізуються, то зазвичай дами перестають так ретельно стежити за собою, і тому вага їх збільшується в середньому від чотирьох до п’яти кілограмів. Якщо ж у пари виникають негаразди, різні стресові ситуації, то вага знижується. Те ж саме спостерігається в період, коли наречена починає інтенсивно готуватися до весілля, так як це теж для неї є у своєму роді стресом.

Крім цього окремої уваги заслуговує період вагітності і пологів, а також в післяродовий період. Набір ваги в цей час обумовлено фізіологічним станом організму. А після вагітності тенденція набору або зниження ваги у більшої частини опитаних представниць прекрасної статі вже не була пов’язана з емоціями і відносинами з партнером. Але вченим не вдалося з’ясувати причину такої зміни і відсутність зв’язку між емоційним станом і вагою. У цей період зниження або підвищення маси тіла залежить тільки від бажання жінки стежити за собою.