Уповільнити процес старіння допоможе сир з пліснявою

0
239

За результатами досліджень, які провела група британських вчених, було встановлено, що саме сир з пліснявою здатний уповільнити процес старіння. Такі позитивні якості обумовлені тим, що сир з пліснявою має у своєму складі речовину сперимидин. Слід зазначити, що дана речовина утворюється тільки в цьому молочному продукті. Проте вчені відзначили, що надмірне споживання даного продукту може призвести до інших негативних факторів.

Практичні дослідження були проведені на лабораторних мишах. Так, було створено дві групи гризунів. Одним в їжу регулярно додавали сперимидин, а інші цього речовини не отримували. В ході досліджень було встановлено, що група піддослідних гризунів, яка систематично одержувала їжу дана речовина, прожила набагато довше, ніж та, яка харчувалася звичайною їжею, без такого типу добавок.

Дія сперимидина обумовлено тим, що він виводить з організму токсини і шкідливі речовини, тим самим прискорюючи процес оновлення клітин. Як наслідок цього процесу, істотно збільшується життєвий цикл клітини, що в кінцевому підсумку уповільнює процес старіння.

Крім того, що дана речовина уповільнює процес старіння, регулярне споживання сиру цього сорту в оптимальній кількості, допоможе позбутися від серцево-судинних недуг і є відмінною профілактикою недуг цього типу. Особливо ця обставина стосується літніх людей, так як в їх віці ризик розвитку інсульту та інфаркту істотно зростає.

Медики також відзначають, що запобігти недугам і уповільнити процес старіння допоможе і просто здоровий спосіб життя і правильне харчування. Крім цього, не слід забувати про своєчасному медичному обстеженні.