В Ізраїлі розробили ліки від Сніду

0
6

Група вчених з Ізраїлю розробила нову речовину, яка може вбивати клітини вірусу, без шкоди для здорових клітин і організму в цілому. На даний момент препарат ще проходить лабораторні випробування, тому говорити про масове використання ще рано.

Розроблене речовину було додано у пробірки з зараженою кров’ю. Сама кров була взята у пацієнтів, які на цей момент проходять лікування в клініці Каплан. Так, клініцисти виявили, що лише за 8 днів кількість «хворих» клітин зменшилася на 97%. При цьому, було точно встановлено, що здорові клітини анітрохи не постраждали.

Як розповів керівник групи вчених, які працювали над створенням даного продукту Авраам Лойтер, у препараті міститься спеціальний пептид. Дана речовина робить кілька копій ДНК хвороби в ураженій клітині. Як результат цього клітини починають саморуйнування. Таким чином, відбувається руйнування тільки заражених організмів. Крім цього, немає ніяких шансів на те, що вірус може знову почати розвиток, так як клітини знищуються повністю.

Також, вчені відзначили, що цей препарат може посилювати деякі процеси в організмі хворої людини, що істотно збільшує ймовірність смертності заражених клітин. Якщо препарат покаже себе з кращого боку і на подальших випробуваннях, його будуть застосовувати для лікування. Однак коли це буде точно, поки вчені сказати не можуть, так як належить ще чимало роботи.

Слід зазначити, що щорічно кількість людей, заражених Снідом, тільки збільшується. Медики настійно рекомендують дотримуватися заходів обережності, вчасно здавати аналізи і проходити обстеження. В даному випадку профілактика це єдиний дієвий засіб.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here