ВАТ «Татхімфармпрепарати» спільно з чеською компанією FAVEA запустять виробництво мазей і гелів

0
204

З 5 по 7 листопада керівництво Республіки Татарстан приймало делегацію з Чеської республіки, очолювану Міністром промисловості і торгівлі Чехії Яном Младеком. У числі супроводжували міністра було присутнє керівництво найбільшої в Європі медичної інжинірингової компанії FAVEA в особі генерального директора компанії Христа Чанаклиса і голови ради директорів російського відділення FAVEA Максима Хамета.

У Торгово-промисловій палаті Республіки Татарстан пройшов круглий стіл з участю представників ділових кіл Татарстану і Чехії. У другий день офіційного візиту було підписано цілий ряд контрактів між підприємствами Чеською Республікою та Республіки Татарстан на загальну суму близько 100 мільйонів євро.

Фірма FAVEA і ВАТ «Татхімфармпрепарати» підписали договір на створення виробництва стерильних мазей і мазей зовнішнього застосування (гелів). Компанію «Татхімфармпрепарати» очікує модернізація, технічне переоснащення підприємства буде інвестовано близько 12 млн. євро.

ВАТ «Татхімфармпрепарати» спільно з чеською компанією FAVEA запустять виробництво мазей і гелів

В інтерв’ю заступник генерального директора з розвитку ВАТ «Татхімфармпрепарати» Анісімов Олександр Миколайович повідомив: «В даний час ВАТ «Татхімфармпрепарати» займає лідируючі позиції на російському ринку очних стерильних мазей. Продукція компанії широко пізнавана і користується високим попитом. Введення в дію нового виробництва мазей і гелів згідно з стандартами GMP дозволить значно розширити асортимент і кількість випущених очних і зовнішніх мазей, налагодити випуск нових високоефективних офтальмологічних стерильних та зовнішніх лікарських препаратів у вигляді гелів. А так само поліпшити якість та споживчі властивості продукції».

Голова ради директорів FAVEA Максим Хамет також прокоментував візит в Татарстан: «Підписання нового договору між FAVEA і ВАТ «Татхімфармпрепарати» є черговим кроком у розвитку співпраці наших підприємств, яке почалося десять років тому в 2004 році. Раніше компанія FAVEA спроектувала і побудувала в Казані нове виробництво твердих лікарських форм (таблетки і капсули), яке було введено в експлуатацію в кінці 2008 року. Успішний запуск нового цеху став прекрасним імпульсом для подальшого розвитку ВАТ «Татхімфармпрепарати», яке зуміло в короткі терміни подвоїти випуск продукції і істотно підняти прибуток. Фахівці компанії FAVEA і наші партнери, що беруть участь у створенні нового виробництва мазей і гелів, впевнені в тому, що новий цех буде побудований і зданий в експлуатацію восени 2015 року в точній відповідності з умовами підписаної сьогодні угоди».

Джерело: GMPnews.RU