Вчені назвали найбільш небезпечні захворювання

0
304

На думку вчених, найбільш небезпечним захворюванням, яке має позитивну динаміку, є зовсім не ВІЛ або рак. На першому місці стоїть ожиріння. На даний момент, тільки в США 80% людей страждають від цього захворювання і у більшості випадків, цей гастроентерологічний недуга спровокований саме неправильним харчуванням. Повні матеріали досліджень опубліковані в журналі «Ортодокс».

Ожиріння це одне з небагатьох захворювань, яке може стати причиною серцево-судинних патологій, порушення у функціонуванні опорно-рухового апарату, сечостатевої системи і навіть онкологічних процесів. І це не кажучи про те, що якість життя людей, які страждають від ожиріння, істотно гірше. На жаль, в даному випадку, США лідирує – з кожним роком кількість людей, які страждають від ожиріння, але відмовляються визнавати таку проблему, тільки зростає.

На другому місці, на думку вчених, знаходиться алкоголізм і наркоманія. Незважаючи на те, що у всіх країнах профілактичні заходи і методи лікування таких недуг тільки поліпшуються, проблема менше не стає. Так само, як і у випадку з ожирінням, алкоголізм і наркоманія не можуть привести до розвитку серцево-судинних патологій, проблем з функціонуванням внутрішніх органів і навіть до летального результату.

На третьому місці знаходяться захворювання серцево-судинної системи, цукровий діабет. Слід зазначити, що дані дослідження справедливі не тільки для жителів США, але і для інших розвинених країн.

Слід зазначити і те, що за даними досліджень, в більшості випадків, розвиток недуги або ускладнень після нього відбувалося саме з вини самих пацієнтів. Дотримання елементарних правил здорового способу життя, і своєчасне лікування хвороб могло б запобігти вищевказані патологічні процеси.