Вчені розповіли про користь вживання зеленого чаю під час вагітності

0
215

Про користь зеленого чаю відомо давно. Тепер же вчені вирішили з’ясувати ефективність цього напою для жінок, які знаходяться в положенні. На їхню думку, саме зелений чай дає організму всі необхідні корисні елементи і допомагає впоратися з токсикозом. Адже саме з-за останнього багато жінок не можуть вести нормальний спосіб життя на ранніх термінах і досить часто потрапляють у лікарню.

Вчені довели, що чай зелених сортів допомагає організму адаптуватися до нових фізіологічним процесам і зміцнює імунну систему матері, не позначаючись на здоров’я дитини.

Експерти, які проводили дослідження, відзначають, що в зеленому чаї містяться такі корисні речовини, як калій, магній, залізо і вітамінні комплекси. Крім цього, в цьому напої містяться антиоксиданти, які необхідні для жіночого організму під час вагітності. Обумовлено це тим, що імунітет жінки під час вагітності сильно слабшає, а регулярне вживання цього напою допоможе запобігти всі можливі наслідки цього порушення. Крім цього не слід забувати про те, що даний напій здатний стабілізувати артеріальний тиск і зміцнює роботу серцево-судинної системи, що під час вагітності дуже важливо.

Однак найголовнішою перевагою, на думку вчених, є те, що чай зелених сортів відмінно бореться з нудотою і розлад травної системи, що при вагітності (особливо першої) спостерігається практично завжди. Тому клініцисти рекомендують усім жінкам в період виношування дитини вживати цей напій регулярно. Слід зазначити, що мова йде про заварних сортів цього напою, які містять всі необхідні елементи в повній мірі, а не дешевих аналогах в пакетованому вигляді.