Вчені – сперма може допомогти при лікуванні раку матки

0
233

Групою дослідників з Німеччини було запропоновано застосовувати чоловічу сперму в терапії онкологічного процесу, що протікає в матці та її придатках, а також для лікування захворювань запального характеру в області малого тазу.

На сьогоднішній день в медицині однією з основних проблем у створенні нових медикаментів вважається їх «доставка» до вогнища патології. Вчені протягом тривалого проміжку часу не могли розібратися з такою системою, яка дозволить значно спростити лікування пацієнтів за допомогою токсичних лікарських препаратів, тому що вони можуть отруювати людський організм. У різний час для досягнення такої мети було запропоновано застосування різних електронних приладів і пристроїв, але поки жодна з них не показала позитивних результатів за всіма показниками.

Завдяки довгостроковим науковим дослідженням дослідники запропонували особливий механізм транспортування лікарських засобів в область малого тазу для лікування різних недуг. Це можна здійснювати за допомогою сперматозоїдів. До такого відкриття проблема терапії хвороб в цій області полягала в тому, що піхва має особливу кислотність, в умовах якої досить важко проводити місцеве лікування. Це не тільки ускладнювало процес одужання, але і значно затягувала його. Повністю усунути запалення, венеричні захворювання і ракові процеси органів малого таза, без важкої інтоксикації організму пацієнта, дуже складно.

Новітня методика полягає в тому, що клініцисти пропонують вводити в сперматозоїди, попередньо захищені цитоплазмою з додаванням доксорубіцину, необхідними медикаментами. Вченими було з’ясовано, що вищевказані заходи в кілька разів сповільнюють сперматозоїди, але не вбивають їх, від чого з їх допомогою можна лікувати ряд важких захворювань.