Вчені створили інноваційний препарат, який допоможе в лікуванні лейкозу у дітей

0
224

Днями вчені оголосили про винахід інноваційного лікарського засобу, яке було створено з комбінації декількох препаратів, які раніше застосовувалися для терапії цього важкого захворювання. Дослідженнями в цій області фахівці займалися більше двадцяти років, і тільки зараз їм, нарешті, вдалося створити цей унікальний засіб. Тепер же у людей, у тому числі і дітей, з’явилася надія на те, що від лейкозу є спосіб одужати. Дослідження в даній області фахівцями тривають.

Створення лікарського препарату, який зможе допомогти виліковувати маленьких дітей від лейкозу, вже протягом багатьох років є однією з пріоритетних цілей роботи хімічної та фармакологічної сфери. Раніше випробування фахівцями на клітинах, які попередньо були взяті у дітей з різними формами лейкозу, щоб надалі створити в умовах спеціально обладнаній лабораторії моделей реплицирующего недуги. Далі застосовувалися інноваційні технології для того, щоб порівняти склад штучно створених моделей і ракових клітин.

Після підготовки вчені тестували понад ста різних видів лікарських засобів як на лабораторній моделі, так і на взятих ракових клітинах, які зараз використовуються для терапії захворювання у дорослих пацієнтів. Дані досліджень виявилися наступними – специфічний препарат Romidepsin значно посилює ефект іншого засобу – Cytarabine. Комбінація цих ліків допомагає значною мірою знизити прогресування у пацієнтів лейкозу. Зараз же фахівці займаються з’ясуванням максимальної дозування для введення лікарських засобів, а також тим, як їх правильно комбінувати, щоб максимально ефективно застосувати їх у подальших клінічних випробуваннях (які будуть проводитися найближчим часом).