Вчені відкрили нове корисне властивість курячих яєць

0
201

Група американських вчених провела дослідження і встановила, що курячі яйця у відвареному вигляді вельми позитивно позначаються на роботі дитячого організму. А саме – такий натуральний продукт запобігає ризик розвитку розумової відсталості, прискорює процес зростання і виступає відмінним засобом профілактики захворювань кісткової тканини.

Слід зазначити, що корисні властивості не самих яєць, а шкаралупи, були відомі і раніше. Передбачалося, що порошок з такої речовини сприяє зміцненню кісток і запобігає розвитку захворювань опорно-рухового апарату. Що ж стосується безпосередньо самого продукту, то раніше такі дослідження не проводилися.

Для того, щоб підтвердити свої теоретичні припущення, вчені провели науковий експеримент. Потрібно сказати, що практичні дослідження проводилися тільки з дітьми віком від півроку до 9 місяців.

Всі учасники були розділені на дві контрольні групи – в щоденний раціон першої було включено по одному відварного курячому яйцю, а друга група такий добавки не отримувала. Так, було встановлено, що у дітей, які щодня вживали цей продукт, спостерігалося збільшення інтенсивності росту в півтора рази. Розвиток дітей з контрольної групи відбувалося без змін.

Таким чином, американські вчені ще раз підтвердили те, що курячі яйця є відмінним «будівельним матеріалом» для дитячого організму. Однак це зовсім не означає, що їх можна вживати в необмеженій кількості. Навпаки, позитивний ефект від такого натурального продукту буде присутній тільки в тому випадку, якщо в цілому раціон дитини буде збалансований. Отримати правильні, з медичної точки зору, рекомендації щодо харчування малюка, можна як у педіатра, так і гастроентеролога.