Вчені вивели список продуктів харчування для профілактики і лікування раку

0
277

Після деяких досліджень вчені прийшли до висновку, що деякі продукти харчування є потужним зброєю проти раку і відмінно підходять як профілактичний засіб проти цієї недуги. В даних продуктах обов’язково є харчові волокна, антиканцерогены і антиоксиданти. Такі компоненти відмінно протистоять онкологічних захворювань.

За даними досліджень, які проводилися раніше, можна виділити три основні причини розвитку онкологічного захворювання. На першому місці стоїть, як не банально, куріння. Саме із-за цієї шкідливої звички помирає 30% хворих на онкологію. Далі слід ігнорування правил здорового способу життя – нездорове харчування і зловживання спиртним, наркотиками, антибіотиками.

Як з’ясували вчені, саме систематичне споживання шкідливої їжі і малорухливий спосіб життя істотно збільшує ризик розвитку онкологічного захворювання. Однак і генетичну схильність не слід виключати. Зважаючи на це, вчені прийшли до висновку, що споживання деяких продуктів є найбільш дієвим методом профілактики.

До корисних продуктів вчені віднесли наступне: гранат, волоський горіх, чечевиця, петрушка, лосось, зелений чай, оливкова олія. Що стосується продуктів, які допоможуть запобігти рак легенів, то сюди відносять наступне: помідори, броколі, шипшина, крес-салат, гриби шиітаке, часник, лохина. Запобігти рак кишки допоможуть такі продукти, як шпинат, імбир, цибуля, брюссельська капуста, арахіс, чорний чай.

Також медики настійно рекомендують крім дотримання правил здорового харчування не забувати систематично проходити обстеження, правильно і своєчасно лікувати всі захворювання і в цілому дбайливо ставитися до свого здоров’я.