Вчені вивели вакцину, яка здатна усувати дію наркотиків

0
242

Група американських вчених з наукового інституту Скріппса вивела вакцину, яка дозволяє усувати дія наркотичних речовин на людський організм.

Як розповів керівник наукової групи, дія такого медикаментозного препарату спрямована на те, щоб звести до мінімуму ризик летального результату від передозування опіоідами. Однак, крім цього, препарат ефективно усуває негативну дію на організм та інших наркотичних речовин.

На даний момент, нова вакцина тільки проходить випробування, що стосується дії на живий організм. Говорити про те, коли вона буде перевірена на людському організмі, ще дуже рано, так як не вивчені можливі побічні ефекти і протипоказання. Якщо подальші випробування дадуть позитивний результат, можна буде говорити про ефективної профілактичної роботи щодо наркотичної залежності.

За попередніми даними, нова вакцина використовує можливість імунної системи «розпізнавати» шкідливі організми і усувати їх. Слід зазначити і те, що даний препарат не змінює хімічний склад мозку, а тому більш ефективний, ніж вже існуючі засоби аналогічного спектру дії.

Після закінчення всіх підготовчих робіт передбачається почати дослідження дії препарату безпосередньо на зараженому наркотичними засобами людському організмі. На думку вчених, роботи повинні показати позитивні результати, а тому, можна буде говорити про появу нового препарату на медичному ринку.

На даний момент, проблема наркотичної залежності у світі тільки зростає. Слід зазначити, що наркотики не тільки викликають звикання у людини і руйнують її організм, але і стають причиною розвитку інших небезпечних захворювань.