Вчені виявили сильний антибіотик в організмі людини

0
215

В університеті Рокфеллера провели вагомі дослідження з бактеріям. Вони проаналізували, які бактерії має людський організм, шкіра, ДНК людини. Результати дослідження показали, що організм людини може виробляти сильний антибіотик. Початкові дослідження вчений Шон Бреді з колегами проводив на основі комп’ютерного аналізу, що значно збільшило швидкість роботи і ефективність.

За представленими даними, мова йде про гумимицине А і В. Ця субстанція може знищувати злоякісні бактерії, на які не справляють належного впливу препарати. Тобто у них вже виробився імунітет до існуючих ліків. Вчені заявили, що найкраще ген впливає на стафілокок, кишкову паличку та інші різновиди небезпечних захворювань, для яких ліки більше схоже на воду.

Один з дослідників університету Шон Бреді розповів, що цей антибіотик стає так званим підсилювачем дії інших препаратів, які використовуються під час лікування. Учений навів приклад шланга. Коли затискаєш тільки один кінець, вода не зупиняється. Якщо ж перетиснути відразу обидва кінця, то поступово вода починає зупинятися. Також і в дії таблеток. Без гумимицина дію ліків буде менш помітним, а в парі вони дають хороший ефект.

Дослідження проводили на гризунах. В штучних умовах дві групи мишей заразили стафілококом смертельної дози. Одну групу лікували гумимицином, а другу – стандартним шляхом. Результат експерименту показав, що змогла вижити тільки перша група гризунів.

Ці корисні речовини були знайдені вченими у бактерії родококи. Вченим було дуже складно виростити антибіотики в пробірці, так як вони не синтезуються. А в природних умовах “ховаються”. Надалі Шон Бреді з колегами буде продовжувати шукати корисні молекули ДНК і інших мікробах.