Вчені визначили, що робота вночі призводить до раку

0
198

Співробітники Квебекського університету провели дослідження, в результаті якого зробили висновок, що чоловіки набагато частіше страждають на рак. Це викликано тим, що вони частіше працюють у нічну зміну.

У представників сильної статі, які звикли працювати вночі, набагато більше шансом захворіти на рак передміхурової залози, ніж у чоловіків, які працюють виключно вдень. Всі свої результати досліджень і тестування медики опублікували на сторінках Annals of Medicine.

Також чоловіки можуть мати серйозні проблеми з сечовим міхуром, кишечником і легенями. Онкозахворювання може поширитися на будь-які органи. У жінок, які люблять працювати вночі, ситуація виглядає не краще. Їх робота може привести до раку молочної залози.

Фахівці Канадського університету вивели статистику. Чоловіки, які працювали ночами протягом 10 років, у 27% випадків хворіють на рак. Також вчені підтвердили факт, що якщо спати вдень хоча б 30 хвилин, то можна запобігти розвитку раку. Якщо ж представник сильної статі спав протягом багатьох років більше 10 годин на день, то він також більш схильний до виникнення ракових клітин. У разі виявлення медиками двох вищезгаданих звичок, шанси людини на онкологічні захворювання зростають до 43%. 76% чоловіків, які працювали в нічну зміну, захворіли на рак легенів, а ось 70% чоловічої статі мають проблеми із захворюванням сечового міхура.

Вчені кажуть, що найбільшої шкоди наноситься через придушення мелатоніну. Ця речовина відповідає за нормальний режим сну і неспання. Так як розпорядок дня руйнується і день змінюється вночі місцями, то й багато процесів в організмі можуть дати збій. На їхню думку, якщо працювати в нічний час десятиліттями, то уникнути онкозахворювань практично неможливо.