Вчені визначили, які продукти допоможуть побороти рак

0
219

Британські вчені вирішили вивчити дію гострих приправ на здоров’я людини. Після кількох практичних випробувань, було встановлено, що гострі приправи, якщо їх використовувати в оптимальній кількості, надзвичайно корисні для людського організму. Зокрема, було точно встановлено, що такі доповнення до продуктів допоможуть запобігти розвиток онкологічного захворювання і ожиріння.

За результатами досліджень, в яких брало участь більше 100 чоловік, було встановлено, що гостра приправа стимулює обмін речовин, що, у свою чергу, приводить до кращого метаболізму. А цей процес, як відомо, і є запорукою швидкого та здорового схуднення.

Крім цього, медики встановили, що клітини організму починають оновлюватися набагато швидше, що знижує ризик утворення дефектних частинок. Таким чином, істотно скорочується ризик розвитку онкологічного захворювання.

Слід зазначити, що наявність таких корисних властивостей у приправ було доведено тільки експериментальним шляхом. Добровольцям, які брали участь у проекті, було запропоновано приправляти пишу різними гострими спеціями. Систематично проводили повне обстеження учасників. Так, було встановлено, що за пару років такого режиму харчування ризик розвитку ожиріння та онкології істотно знизився. Також, практично повністю був виключений ризик виникнення синдрому раптової смерті.

Однак при цьому слід врахувати, що надмірне споживання приправ може, навпаки, призвести до розвитку серйозних захворювань ШЛУНКОВО-кишкового тракту і навіть алергії. Тому, раціон повинен бути складений найбільш оптимально. Також, при вживанні того чи іншого продукту слід переконатися в тому, що до нього немає протипоказань.