Вчені встановили, що інтелект дитини напряму залежить від генотипу його матері

0
192

Група американських вчених протягом тривалого проміжку часу проводили дослідження та різні експерименти, метою яких було встановити роль генетики в когнітивному розвитку індивіда, так як було висунуто кілька теорій, у яких передбачалося, що генотип батьків може чинити істотний вплив на інтелект потомства. Зараз же дані досліджень стали доступні широкій громадськості.

Американські вчені з’ясували, що інтелектуальні здібності дитини у першу чергу залежать від його матері, так як гени, що є відповідальними за розумові здібності індивіда, безпосередньо пов’язані з жіночою спадковістю і з Х-хромосомою. Вони контролюють основні когнітивні функції, такі як логічне мислення, сприйняття надходить ззовні інформації, пам’ять, а також мова. Фахівці провели дослідження і встановили, що діти починають виявляти задатки високого інтелекту ще в ранньому дитячому віці, і вони тісно пов’язані саме з матір’ю, так як жіноче генне спадщина все ж переважає у дитини. Чоловічі ж гени, які дитина отримує від свого батька, є відповідальними за формування настрою і основних інстинктів. Серед основних: почуття голоду, агресія, гнів, радість, а також сексуальний потяг.

Крім цього вчені наполягають на тому, що інтелектуальні здібності кожної дитини можна поліпшити, якщо починати займатися з ним ще з раннього віку – виконувати різні вправи, вивчати букви, читати книги та інше. Важливо, щоб батьки максимально приділяли увагу своєму чаду, тільки в такому випадку він зможе повноцінно розвиватися. Ідеальним є, якщо за його розвиток візьмуться не тільки батьки, але і більш кваліфіковані фахівці.