Вчені встановили, що інєкції ботокса можуть становити небезпеку як для чоловіків, так і для жінок

0
7

Ін’єкції ботокса широко застосовуються в сучасній косметології з метою омолодження. Даний препарат має унікальну особливість – вона розгладжує дрібні і глибокі зморшки, тим самим надаючи шкірного покриву більш здоровий, свіжий і молодий вигляд. Багато жінок регулярно проводять собі уколи ботокса, навіть не підозрюючи, що це може бути небезпечно. Фахівці з інституту Говарда Хьюза вже давно займаються вивченням питання – безпечний ботокс для здоров’я? І днями вони оприлюднили результати своїх досліджень, які наочно показали, що дана речовина є небезпечним для людини, так як від місця введення воно може проникнути і в нервову систему, тим самим викликаючи тяжкі ускладнення, і навіть летальний результат.

Раніше, коли ботокс тільки стали застосовувати в косметології, фахівці стверджували, що він зовсім безпечний і від місця проколу не поширюється далі по організму, надаючи тільки локальна дія. Спочатку це речовина застосовувалося з метою купірування сильних головних болів і мігрені, а також спазмів мускулатури. Дещо пізніше його впровадили в косметичну індустрію, як засіб проти зморшок.

Дослідження показали, що ботулотоксин або ботокс здатний поширюватися по організму з током крові і лімфи. Експерименти проводилися на протязі декількох років, і результати не втішні. Проникаючи в ЦНС, ботулотоксин здатний спричинити розвиток небезпечних ускладнень, але їх загальний перелік вчені поки не озвучували. Відомо тільки те, що якщо ботокс з місця ін’єкції проникне в нервові волокна шиї, то це може спровокувати спазм мускулатури в цій ділянці, порушення ковтання, параліч розташовані тут органи, і навіть задуха. Можливий летальний результат у разі ненадання невідкладної медичної допомоги.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here