Вчені встановили, що мясо продовжує життя

0
209

Група вчених з Каліфорнійського університету встановили, що люди, які регулярно їдять м’ясо, живуть трохи довше. Однак це не означає, що можна щодня вживати цей продукт в будь-якій кількості і будь-яких сортів. Йдеться, здебільшого, про дієтичні сорти, приготованих на пару або з мінімальною кількістю жиру.

Трохи раніше було встановлено, що на тривалість життєдіяльності людини впливають не тільки гени, але й інші зовнішні фактори. Особливо клініцисти відзначають екологію, соціальну середу, психологічне здоров’я, місце роботи і спосіб життя в цілому. Тепер же вчені з Америки встановили, що на тривалість життя можуть впливати і деякі продукти харчування. Однак на даний момент точно встановити, який продукт додає, а який забирає року життя, поки встановити неможливо.

За результатами практичних досліджень було встановлено, що такий продукт харчування як м’ясо не можна прибирати з щоденного раціону людини. На думку науковців, цей продукт може істотно продовжити життя людини, але тільки за умови, що його будуть використовувати разом з овочами, злаками і іншими корисними компонентами. Також, вчені відзначили, що більше користі буде від нежирних сортів м’яса.

Для того щоб користь від харчування була максимальною слід правильно складати свій раціон. Обов’язково в списку споживаних продуктів повинні бути фрукти, овочі, молочні продукти, різні крупи. Це гарантує насичення клітин організму всіма необхідними мінералами і вітамінами.

Медики рекомендують стежити за своїм харчуванням, особливо в зимовий час, коли кількість овочів і фруктів стає менше. Правильне харчування може запобігти більшу частину проблем з ШКТ.