Вчені встановили, що печінка у жінок в більшій мірі страждає від впливу на неї алкоголю, ніж у чоловіків

0
199

Дослідження в галузі впливу на організм людини алкоголю проводяться постійно і вже протягом не одного десятка років. Зараз же вченим з Америки вдалося встановити, що жіноча печінка більш сильно схильна до впливу алкоголю, ніж чоловіча. При цьому у тих представниць прекрасної статі, які вживають навіть невеликі дози алкогольних напоїв, ризик розвитку різних небезпечних захворювань цього органу значною мірою зростає. У чому причина такої тенденції і чому орган у жінок більш сильно реагує на алкоголь, вчені продовжують з’ясовувати.

У даному дослідженні взяли участь 114 резидентів з різних вікових груп. Вік учасників був від 21 до 65 років. Протягом тривалого часу фахівці вели спостереження за станом печінки, за її роботою в цілому. І в результаті вдалося встановити, що проблеми з цим органом спостерігалися в більшості ситуацій саме у представниць прекрасної статі. Співвідношення вийшло таким, що у чоловіків печінка страждає в два рази менше, ніж у жінок. При цьому дозування алкоголевмісних напоїв, які вживають представниці прекрасної статі, були значно нижче, щодо тих, які вживали чоловіки.

Алкоголь є досить небезпечним для людини. Його регулярне вживання здатне завдати не тільки печінки, але і всьому організму в цілому непоправної шкоди. В першу чергу, звичайно ж, страждає саме печінку, так як через неї проходять продукти розпаду етилового спирту, ніж самим отруюючи її і порушуючи її нормальне функціонування, провокуючи розвитку цирозу та інших недуг. Дослідження в цій області проводяться досі. Зараз основною метою вчених є встановити, чому саме у жінок печінка страждає більшою мірою.