Вчені встановили, що прийом антидепресантів під час виношування дитини негативно позначається на його розвитку

0
6

Учені з Колумбійського університету провели серію експериментів, в ході яких їм вдалося встановити, що прийом антидепресантів під час виношування дитини негативно позначається на його подальшому розвитку. На проведення досліджень фахівців підштовхнув той факт, що останнім часом представниці прекрасної статі все частіше захоплюються прийомом препаратів даного типу для того, щоб уберегти себе від різних стресових ситуацій. Але при цьому вони не беруть до уваги той факт, що лікарські засоби можуть негативно позначатися на стані дитини, якого вони виношують.

Дані проведених досліджень підтвердили припущення учених про те, що антидепресанти негативно позначаються на здоров’ї плоду. У близько тридцяти відсотків представниць прекрасної статі (незалежно від вікової категорії), які приймали препарати з цієї групи під час вагітності, народилася дитина, має значні проблеми з розвитком моторики і мови. Також у нього була знижена здатність до навчання. В ході досліджень фахівцям вдалося визначити наступне – в антидепресантах, які приймає майбутня мати, міститися деякі активні речовини, що негативно впливають на стан плоду. Вони блокують доступ до нього гормонів, які необхідні для його подальшого повноцінного розвитку. Звідси і прояв проблем з навчанням і промовою.

Ці дослідження ще раз підтвердили той факт, що представницям прекрасної статі, які очікують дитину, не рекомендується вживати будь-які синтетичні лікарські препарати, в тому числі і антидепресанти, щоб не завдати шкоди плоду. Винятки становлять лише ті випадки, коли є загроза життю майбутньої матері або її малюкові. Дослідження в цій області продовжуються.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here