Вчені встановили, що регулярне вживання в їжу яблук здатне продовжити життя

0
182

Дослідження в області того, що ж здатне продовжити людське життя, ведуться протягом не одного десятка років. Днями група вчених з Британії прийшла до цікавого висновку, що якщо регулярно вживати їжу яблука або ж пити вранці яблучний сік, то тривалість життя підвищується в середньому на 17 років. І особливо позитивно включення даного фрукта в раціон впливає на стан серцево-судинної, а також імунної системи.

В ході експерименту В яблуках було виявлено специфічне речовина – епікатехін поліфенолу. Саме воно надає благотворну дію на роботу серця, його активність, тонус кровоносних судин та інші фактори. Також регулярне його надходження в організм активізує роботу імунної системи, тим самим імунний статус значно підвищується, тому людина рідше хворіє різними бактеріальними, грибковими, вірусними та іншими захворюваннями. В даному дослідженні брало участь дуже багато людей з різних вікових категорій. Тенденція була така, що у тих резидентів, які регулярно вживали яблука, стан серцево-судинної та імунної системи було набагато краще, ніж у тих, хто не включив їх в свій раціон.

Крім зазначеного специфічної речовини в яблуках міститься достатня кількість клітковини, яка знижує концентрацію поганого холестерину в кров’яному руслі, а також нормалізує показники артеріального тиску. В ході експерименту вчені встановили, що набагато більше користі приносить вживання культурних сортів яблук, які продаються в звичайних супермаркетах, а саме дикорослих. Важливо не просто включити яблука в раціон, а вживати їх регулярно. Також для продовження життя слід нормалізувати періоди сну та активності, відмовитися від вживання шкідливої їжі, алкогольних напоїв, а також куріння.