Вчені встановили, що статевий потяг можна контролювати

0
191

Група науковців з Каліфорнії встановила, що інтенсивність статевого потягу можна контролювати, так як в головному мозку знайдена зона, яка відповідає за емоції, а саме задоволення. Саме при стимуляції цієї ділянки і відбувається насолоду. Контролювати даний процес можна за допомогою магнітного поля.

Так, було проведено кілька практичних експериментів, в результаті яких було встановлено, що дана ділянка в корі головного мозку дозволяє регулювати поведінку людини, впливаючи на мозок за допомогою позитивних емоцій. Слід зазначити, що якщо дана система буде функціонувати не правильно, то можливий розвиток стресів, депресій і неврозів.

Для терапії подібних розладів вчені вирішили використовувати неінвазивний метод – на кору головного мозку чинився вплив допомогою коротких магнітних імпульсів. У практичній частині роботи брало участь 20 чоловік. Так, було встановлено, що при стимуляції мозку таким чином збудження наростало. Проте вчені зазначають, що такі показники були помічені тільки під час статевого акту, а не до нього або після. Саме тому вчені відзначили, що таким методом можна контролювати статевий потяг людини.

На даний момент практичні випробування і теоретичні дослідження в цьому напрямку ще йдуть. Якщо подальша робота дасть позитивні результати, можна буде говорити про новий метод лікування сексуальних розладів, у тому числі і для людей у віці. Вчені відзначають і те, що така методика лікування буде більш ефективною ще й тому, що при ній не будуть використовуватися медикаментозні препарати. Про вихід на медичний ринок поки говорити рано, так як вченим ще належить з’ясувати можливі побічні ефекти і протипоказання.