Вчені: жінки-трудоголіки більш схильні до розвитку депресивних станів

0
215

Днями вченими було встановлено цікавий факт – через те, що зростання обсягів виробництва стрімко збільшується щодня, цей фактор стає причиною прогресування у працюючих представниць прекрасної статі затяжних депресивних станів. Ці дані були підтверджені в ході багаторічних досліджень і на даний момент є повністю підтвердженими. Тому власникам комерційних підприємств варто звернути увагу на виробничий процес і налагодити його таким чином, щоб виключити можливість розвитку у працівників таких психологічних порушень.

Роботи в цій області проводилися вченими з Данії та Америки. Протягом десяти років вони пильно стежили за працівниками декількох великих компаній і аналізували їх робочий процес, так і загальний стан здоров’я, і, відповідно, вплив надходять обсягів роботи на фізичне і психологічне здоров’я в цілому. За результатами експерименту вдалося встановити, що зростання загального числа вступників замовлень негативно позначається на загальному стані представниць прекрасної статі, у яких виникала необхідність підвищувати свою продуктивність, а також подовгу затримуватися на роботі. Отримані дані такі – якщо обсяг виробництва в загальному зростає на 10%, то ризик прогресування у жінок депресивних станів збільшується на 2,5%, серцевих нападів на 15%.

Також вченим вдалося з’ясувати, що представники сильної половини людства набагато краще справляються як зі збільшенням обсягу роботи, так і з можливим проявом депресивних станів. Тому показники у них ризику серцевого нападу і депресії набагато нижче, ніж у жінок, але все ж вони також присутні. Тому фахівці стверджують, що нормований і стабільний робочий день є запорукою здоров’я співробітників.