Вчені знайшли новий метод лікування важких хвороб

0
268

Нова ідея лікування належить доктору Марку Дуранте. На його думку, якщо занурювати хворого в штучний сон, можна набагато ефективніше боротися з важкими захворюваннями. В даному випадку, йдеться про онкологічні недуги.

У той час, коли пацієнт перебуває в режимі сну, температура його тіла опускається до 18 градусів. У цьому випадку, припиняються всі процеси в організмі, у тому числі й патологічні. Таким чином, у лікарів буде набагато більше часу на те, що побороти рак і зробити це з мінімальним травматизмом.

За словами доктора, в медицині є кілька випадків, коли людина переживав аномальну температуру тіла і успішно справлявся з важкими патологічними процесами. Тому, є сенс почати вводити в таке становище людей навмисно, але вже за допомогою медикаментів.

Як відомо, при розвитку метастаз, повністю усунути всі ракові пухлини складно, вірніше, практично неможливо. Проведення променевої терапії досить травматично для організму і не завжди виправдано. У стані «сплячки» розвиток онкологічного захворювання кілька загальмуватися, що дасть час на проведення всіх необхідних медичних заходів. Таким чином, людина прокидається вже здоровим і часу на реабілітацію потрібно набагато менше.

Для практичного підтвердження вчені провели науковий експеримент. В якості піддослідних взяли мишей. Їх штучно ввели в сплячку і провели всі необхідні маніпуляції. Результати медичного обстеження після експерименту показали, що онкологічного процесу в організмі немає.

Для лікування людей такий метод буде застосовуватися через 5-10 років. Все залежить від результативності подальших випробувань. На думку вчених, для того, щоб розібратися з хворобою, потрібно ввести людину в такий режим мінімум на тиждень. Також належить з’ясувати, наскільки ефективним буде цей метод лікування на пізніх стадіях раку.